Tunniplaan

Harku valla Huvikooli 2019/20 õppeaasta tunniplaan.

Huviringide valikus ja tunniplaanis võib ette tulla muudatusi.

Kellaaeg Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8:00          
13:00  13.00-14.00
Kunstiring Harkujärvel 1.klassile
Toimub Harkujärve Põhikoolis
       
14:00  14.00-15.00
Kunstiring Harkujärvel al. 2. klass
Toimub Harkujärve Põhikoolis

14.00-15.00
Mõttemängud Harkujärve PK
Uue maja 2. korruse klassis (5A)

14.25-15.10
Malering Tabasalus
Toimub TÜG algklasside majas 2. korrusel 1B klassis

14.30-15.30
Lauatennis Tabasalus 1. grupp
Toimub squashisaalis

14.30-15.30
Kitarristuudio Tabasalus 1. grupp
Toimub peamaja ruumis 019

14.45-15.45
DanceMix 1.-4. klass
Toimub idamaises saalis.
 14.30-15.30
Kitarristuudio Tabasalus 3. grupp
Toimub peamaja ruumis 022

 14.00-14.45
Malering Muraste Koolis
Toimub ruum 212 (4A)

14.00-15.30
Keraamikaring edasijõudnutele 1.grupp
Toimub Tabasalu Noortekeskuses

14.30-15.30
Mõttemängud Tabasalus
Toimub TÜG algklasside maja III korrus (3d klassis)

14.30-15.30
Kitarristuudio Murastes 1. grupp
Toimub Muraste koolis 2b klassiruumis

14.30-16.00
Laste kokakool 1.-5.klass
Toimub TÜG kodundusklassis 118, kaks korda kuus

14.45-15.30
Show hip-hop
1.-4. klass
Toimub sulgpallisaalis
 14.30-15.30
Lauatennis Tabasalus 1.grupp
Toimub squashisaalis

14.45-15.45
DanceMix 1.-4. klass
Toimub idamaises saalis.

14.30-15.30
Parkour 1.-4. klass
Toimub sulgpallisaalis

 14.35-15.20
Malering Vääna-Jõesuu Koolis
Toimub Vääna-Jõesuu Koolis

14.45-15.30
Show hip-hop 1.-4. klass
Toimub sulgpallisaalis

15:00  15.00-16.30
Laste kokakool Harkujärvel 1.-6. klass
Toimub Harkujärve Noortekeskuses, kaks korda kuus.

15.00-16.00
Spordiring Tabasalus
1.-5. klass

Toimub sulgpallisaalis

15.15-16.00
Laulustuudio 1.-4.klass
TÜG peamaja muusikaklassis 112

15.15-16.15
Näitering
4.-9. klass

Toimub TÜG aulas

15.30-16.30
Lauatennis Tabasalus 2. grupp
Toimub squashisaalis

15.30-16.30
Kitarristuudio Tabasalus 2. grupp
Toimub peamaja ruumis 019

15.30-16.30
Meisterdamine väikegrupile
Toimub TÜG alglasside majas 1. korrus 4c klass

15.30-16.00
Malering Rannamõisa lasteaias 1. grupp
Toimub alates 7. oktoobrist

15.45-17.00
DanceMix 5.-8. klass
Toimub idamaises saalis
 15.00-16.00
Akrobaatika
1.-3. klass

Toimub sulgpallisaalis

15.00-15.45
Robootikaring Harku lasteaias
Toimub Harku lasteaias

15.00-16.00
Saalihoki 3.-5. klassile
Toimub Tabasalu spordikompleksi pallisaalis

15.00-18.00
Eelkool Tabasalu Ühisgümnaasiumis
Toimub TÜG algklasside maja klassis 113

15.30-17.00
Laste kokakool 1.-5.klass
Toimub TÜG kodundusklassis 118, kaks korda kuus

15.30-16.45
Parkour Murastes 4.-7. klass
Toimub Muraste spordisaalis

15.30-16.30
Kitarristuudio Tabasalus 4. grupp
Toimub peamaja ruumis 022

15.30-18.30
Eelkool Muraste Koolis
Toimub Muraste Koolis klass 116

15.30-17.00
Meisterdajate klubi 1.-3. klass
Toimub TÜG alglasside majas 1. korrus 3A klass VM117

15.40-16.40
Spordiring Harkujärvel
1.-5. klass

Toimub Harkujärve Spordihoones
 15.00-18.00
Eelkool Tabasalu Ühisgümnaasiumis
Toimub TÜG algklasside maja klassis 113

15.30-16.30
Kitarristuudio Murastes 2. grupp
Toimub Muraste koolis 2b klassiruumis

15.30-16.30
Show hip-hop
5.-9. klass
Toimub sulgpallisaalis

15.00-16.00
Lauatennis Harkujärvel
Toimub Harkujärve Spordihoones

15.15-16.00
Laulustuudio 1.- 4.klass
Toimub TÜG peamaja muusikaklassis 112

15.15-16.00
Malering Harkujärvel
Toimub Harkujärve Põhikoolis 1B klass

15.30-17.00
Keraamikaring edasijõudnutele 2.grupp
Toimub Tabasalu Noortekeskuses

15.45-17.15
Robootika-ja programmeerimisring 1.-4.klass
Toimub TÜGi arvutiklassis 333
 15.00-15.45
Robootikaring Harku lasteaias
Toimub Harku lasteaias

15.15-16.15
Näitering
4.-9. klass

Toimub TÜG aulas

15.30-16.30
Lauatennis Tabasalus 2. grupp
Toimub squashisaalis

15.30-17.00
Parkour
5.-9. klass

Toimub sulgpallisaalis

15.45-17.00
DanceMix 5.-8. klass
Toimub idamaises saalis
 15.00-16.00
Spordiring Harkujärvel
1.-5. klass

Toimub Harkujärve Spordihoones

15.00-16.00
Saalihoki 3.-5. klassile
Toimub Tabasalu spordikompleksi pallisaalis

15.30-17.0
Robootika-ja programmeerimisering 1.-4.kl
Toimub TÜGi arvutiklassis 333

15.30-16.30
Show hip-hop 5.-9. klass
Toimub sulgpallisaalis

15.45-16.30
Malering Muraste koolis
Toimub Muraste Koolis, ruum 115 (3c)
16:00  16.00-16.30
Malering Rannamõisa lasteaias 2. grupp
Toimub alates 7. oktoobrist

16.00-16.45
Laulustuudio 5.-9.klass
TÜG peamaja muusikaklassis 112

16.00-17.00
Hüpitshüplemine
Toimub sulgpallisaalis

16.15-17.00
Laulustuudio Muraste Koolis
Alates 7. okt Muraste Kooli muusikaklassis, ruum 210

16.30-17.30
Kitarristuudio Tabasalus 3. grupp
Toimub peamaja ruumis 019

16.30-17.30
Shukokai karate
Toimub võitluskunstide saalis

16.30-17.30
Saalihoki al. 6. klassist
Toimub Tabasalu spordikompleksi pallisaalis
 16.00-17.00
Spordiring Harkujärvel
1.-5. klass

Toimub Harkujärve Spordihoones

16.00-17.00
Akrobaatika
4.-6. klass

Toimub sulgpallisaalis

16.00-17.30
Robootika-ja programmeerimisering 1.-4.kl
Toimub TÜGi arvutiklassis 333

16.00-17.00
Saalihoki alates 6. klassist
Toimub Tabasalu spordikompleksi pallisaalis
 16.00-17.00
Shukokai karate
Toimub idamaises saalis

16.00-16.45
Laulustuudio 5.- 9.klass
Toimub TÜG peamaja muusikaklassis 112

16.30-18.00
Noorte kokakool alates 6. klass
Grupp avatakse piisava arvu huvilistega, sept-dets tunde ei toimu

16.30-17.30
Kitarristuudio Murastes 3. grupp
Toimub Muraste koolis muusikaklassis

 16.00-16.45
Robootikaring Teelahkme lasteaias
Toimub Teelahkme lasteaias
16.45-18.15
Arvutimängude loomise ring Tabasalus
Toimub TÜGi arvutiklassis 333
 16.00-17.30
Saalihoki alates 6. klassist
Toimub Tabasalu spordikompleksi pallisaalis

16.00-18.00
Matkaring
Matkad toimuvad üks kord kuus.
Info ja kuupäevad ringi kirjelduses.

LAUPÄEVITI 10.00-16.00
Loodusring
Toimub vastavalt aastaplaanile

LAUPÄEVITI 10.00-12.00
Koostööoskuste arendamise kursus peredele
Toimub Tabasalu Noortekeskuses vastavalt kursuse kavale
17:00  17.00-18.00
Lauatennis Harkujärvel
Toimub Harkujärve Spordihoones
 17.00-18.00
Akrobaatika
1.-4. klass

Toimub sulgpallisaalis

17.00-18.30
DJ-klubi al 4. klass
Toimub Tabasalu Noortekeskuses, Kallaste 24
17.00-18.30
Trummiring
Toimub Muraste koolis muusikaklassis
 17.00-18.30
Arvutimängude loomise ring Murastes
Toimub Muraste Koolis, ruum 218 (4B)

17.00-18.00
Vääna-Jõesuu kokaklubi
Toimub Vääna-Jõesuu õppeköögis
Toimub kaks korda kuus: 18.09, 02.10, 13.10, 06.11, 20.11, 04.12 ja 18.12
17.15-18.45
Robootika-ja programmeerimisring al. 4.klassist
Toimub TÜGi arvutiklassis 333 al. 18.sept
   
18:00  18.00-19.00
Lauatennis Harkujärvel
Toimub Harkujärve Spordihoones

18.00-20.00
Noortebänd
Toimub Tabasalu Noortekeskuses
   18.00-19.30
Kabering
Toimub TÜG peamaja klassis 022
 18.00-19.00
Mudelismiring
Tabasalu Ühisgümnaasiumis keldrikorruse klassiruumis
 
19:00        19.00-21.00
Argentiina tango algajatele ja edasijõudnutele
Teenuste 2, Tabasalu