DanceMix tantsutrenn 2.-5. klassile, edasijõudnudDanceMixi edasijõudnute grupi tundidesse on oodatud eelneva tantsukogemusega õpilased. Põhilisteks tantsustiilideks on jazztants ja kaasaegne tants. Tunnid sisaldavad erinevaid kaasaegse tantsu ja jazztantsu tehnikaid ja koreograafiaid, õpitakse akrobaatilisi elemente ja põrandatehnikat ning tehakse venitusharjutusi. Olulisel kohal on ka omalooming ja improvisatsioon ning muusikatunnetus. Improvisatsioonitundides leiame erinevaid viise ja võimalusi ennast läbi liikumise ja muusika väljendada. Kõige tähtsam on rõõm tantsimisest ja vabadus enda tundeid läbi tantsu väljendada! Osaleme erinevatel tantsufestivalidel ja - võistlustel.

Soovi korral on DanceMixi tantsijatel võimalus osaleda repertuaari tunnis, kus tegeletakse soolode, duode ja triode loomisega.

Juhendaja Kelly Anijärv on tegelenud tantsimisega alates 4-ndast eluaastast. Treenerina tegutsenud 15 aastat ja tantsuõpetajana töötanud Kanutiaia Noortemajas, Carina Tantsukoolis, Kristiine Gümnaasiumis. Kelly on õppinud jazz-, modern-, klassikalist, kaasaegset, estraad-, show- ja loovtantsu ning improvisatsiooni ja kontaktimprovisatsiooni. Täiendanud ennast nii Eestis kui Soomes tunnustatud koreograafide juures. Tants ongi tema elus nii töö kui hobi!

Huviringi kuutasu leiad hinnakirjast

Registreerumisvorm

Lisainfo saamiseks palume kirjutada aadressile info@huviringid.ee.

  Nädalapäev   Kellaaeg   Asukoht   Vanus   Lisainfo
  Esmaspäev   14.45   Tabasalu   1.-6.klass   Tabasalu Kooli algklassidemaja peeglisaalis
  Neljapäev   14.45   Tabasalu   1.-6.klass   Tabasalu Kooli algklassidemaja peeglisaalis