Võrkpall neidudele 6.-9. klassVõrkpall on võrratu spordiala ja sobib igaühele, kuid see on tehniliselt raske ala, mis nõuab osavust, koordinatsiooni ja kiiret reageerimist. Nende individuaalsete oskuste omandamisega paralleelselt õpime pallimängu reeglistikku ja liikumist platsil. Võrkpall on võistkondlik ja emotsionaalne mäng, kus tuleb arvestada teistega ja õppida koostööd. Kui võrkpalli oskused selged - saad seda mängida nii saalis, kui ka suvel sõpradega rannas.

Võistlusgrupi õppetöö suunitlus on igakülgse ettevalmistuse kaudu püsiva huvi kasvatamine võrkpallimängu vastu eesmärgiga saavutusspordi tasemel võistelda ning end proovile panna. Ülesanded: liikumisaparaadi tugevdamine kiiruse, osavuse, painduvuse arendamise kaudu, võrkpallitehnika aluste õpetamine –liikumisviisid, stardi-ja lähteasendid, pallingute tehnika, söötude tehnika arendamine, ründelöögi(otselöögi) arendamine, ajastamine, vastuvõtt.
Treeningutel tuleb kanda mittemääriva tallaga sisejalanõusid. Kõik võrkpalli mängimiseks vajalikud pallid on kohapeal olemas.

Juhendaja Ülle Uuemaa võrkpalliga tegelenud üle 35 aasta ning omab võrkpallitreeneri kutset EKR 5.

Huviringi kuutasu leiad hinnakirjast


Registreerumisvorm

Lähema info saamiseks palume kirjutada aadressile info@huviringid.ee.


  Nädalapäev   Kellaaeg   Asukoht   Vanus   Lisainfo
  Esmaspäev   17.30   Tabasalu   7.-12.klass   Alates 7.septembrist algklasside maja saalis
  Teisipäev   19.00   Tabasalu   7.-12.klass   Alates 7.septembrist algklasside maja saalis
  Neljapäev   17.30   Tabasalu   7.-12.klass   Alates 7.septembrist algklasside maja saalis
  Reede   17.30   Tabasalu   7.-12.klass   Alates 7.septembrist algklasside maja saalis