Jooga neidudele Tabasalus 7.-9. klassJoogapesa tunnid on mängulised, et lapsed suudaksid keskenduda ning rohkem end siduda ümbritseva maailmaga. Erinevad joogaharjutused lõimitakse lugude, mängude ja muusikaga ja seeläbi on lapsel võimalus õppida oma tunnetega toime tulema, kaaslastesse lugupidavalt suhtuma ja oma kehaga heas kontaktis olema.

Joogapesa noorte tunnid on sarnased täiskasvanute joogatundidega.
Joogapesas alustatakse tunde hingamisharjutuste, mantrate ja keskendumisharjutustega. Sellele järgneb vastavalt laste ja noorte eale sobivate mängude või harjutuste sari, et valmistada keha ette jooga põhiosaks.

Tunni põhiosa koosneb joogaasenditest, harjutustest, mis sisaldavad venitusi, pöördeid, jõu- ja tasakaaluharjutusi. Lisaks tehakse tunnis erinevaid hingamis- ja keskendumisharjutusi ning meditatsiooni. Meditatsiooni ajal lauldakse ning tehakse erinevaid käte ja sõrmede liikumisi. Joogatund lõppeb lõdvestusharjutustega ja tunni lõpus häälestatake end tunnist välja.

Joogatundide juhendaja Tabasalus on Merilyn Kelement :"Minuni jõudis jooga maailm läbi enda praktika. Erinevaid joogapraktikaid olen enda jaoks tasapisi avanud juba viimased 7aastat. Kuni minuni jōudis Liina Ravneeti Elviku muusade naistering kundalini baasil, olin armunud esimesest kogemusest. Suur äratundmine ja tänutunne suunasid mind edasi laste jooga õpetaja kursusele. Kundalini jooga praktiseerimine on mu elu erinevaid valdkondi palju mõjutanud ja transformeerinud ning neid õpetusi jagades vahendan ka iseenda kogemust. Tunnis pakume kosutust hingele ja väljakutseid kehale ning ühendume oma sisemise tarkusega. Harjutades teadlikku kohalolekut, muutub maailm üha rohkem selliseks, millisena soovid seda kogeda."

Huviringi kuutasu leiad hinnakirjast

Registreerumisvorm

Lisainfo saamiseks palume kirjutada aadressile info@huviringid.ee.
  Nädalapäev   Kellaaeg   Asukoht   Vanus   Lisainfo
  Teisipäev   16.30   Tabasalu   7.-12.klass   Tabasalu Kooli algklasside maja aeroobikasaal. Alustab grupi täitumisel.