Keraamikaring Vääna-Jõesuu KoolisKeraamikaringis töötame saviga. Voolime, rullime, dekoreerime ja kasutame erinevaid põnevaid tehnikaid savist esemete valmistamiseks. Huviring arendab käsitööoskusi, käelist osavust ja vormitunnetust. Keraamikaringis omandab noor algteadmised keraamikamaterjalidest ja töövahenditest ning savi vormimise erinevatest tehnikatest.
Savi voolimine aitab arendada püsivust ja maandada pingeid. Keraamikaringis toetame noore isikupära ja julgustame oma ideid väljendama.

Keraamikaringi juhendaja on Sirli Teder. Sirli on keraamikaga tegelenud viimased 10 aastat ning sellest 3 aastat pühendunud enam ka noorte juhendamisele. Armastuse keraamikaga tegelemise vastu aitas sütitada Laagri kooli keraamikaringide juhendaja Irja Kändler. Varasemad õpingud kunstiringides ja kujundava kunsti erialal (Sally stuudio, moekunsti erialal) on aidanud arendada loovat mõtlemist ja käelist osavust. Viimased kaks aastat on Sirli töötanud noorsootöötajana Harku valla noortekeskustes ning panustanud noorte loovuse arendamisse. 2022. aasta sügisest alustab Sirli tööd Vääna-Jõesuu koolis abiõpetajana, kunstiringi- ja keraamikaringi juhendajana.

Ringi toimumise aega ja kohta vaata palun tunniplaanist
Huviringi kuutasu leiad hinnakirjast


Registreerumisvorm

Lisainfo saamiseks palume kirjutada aadressile info@huviringid.ee.


  Nädalapäev   Kellaaeg   Asukoht   Vanus   Lisainfo
  Neljapäev   14.30   Vääna-Jõesuu   1.-6.klass   Vääna-Jõesuu Kooli puutööklassis