Poks Tabasalus 6.-12.klassilePoks on kontaktspordiala, mis on väga populaarne üle terve maailma. Enda kaitsmiseks ning löömiseks on lubatud kasutada vaid rusikaid, kuid selleks et olla hea poksija, pead oskama kasutada oma tervet keha. Siin trennis õpidki, kuidas oma keha paremini kontrollida, lüüa ning ennast kaitsta. Kindlasti areneb ka sinu füüsiline vorm, poksija kasutab oma tegevuste ajal peaaegu kõiki lihasgruppe.
Poksimaailm ei toeta kaklemist - poksijate seas on väga tähtis lugupidamine, austus ja ka enesekontroll (mis areneb välja kontaktspordialaga tegeledes), treeningsaalis õpitud oskusi ei kasutata mujal, kui selleks ettenähtud kohas (välja arvatud enesekaitse). Poks muudab su keha tugevamaks, meele teravamaks, õpetab lugupidamist ning tõstab sinu enesekindlust.

Poksi treeningud toimuvad üks kord nädalas 60 minutit.

Juhendaja Joosep Palm on poksiga tegelenud 7 aastat. Joosep on pidanud 66 matši ning nendest 54 võitnud. Aastal 2020 saavutas Euroopa Meistrivõistlustel 3. koha, 2023.aastal aga 5. koha. Hetkel on ta 6-kordne Eesti Meister alates aastast 2017..

Huviringi kuutasu leiad hinnakirjast


Registreerumisvorm

Lisainfo saamiseks palume kirjutada aadressile info@huviringid.ee.


  Nädalapäev   Kellaaeg   Asukoht   Vanus   Lisainfo
  Kolmapäev   18.00   Tabasalu   7.-12.klass   Tabasalu Spordikompleksi võitluskunstide saal. Alustab grupi täitumisel.