Free Flow Studio Hip-hop/Kpop 2.-5.klassile


2023/2024 õppeaastal trenni ei toimu.

Tabasalu Kooli algklasside maja peeglisaalis

Hip-hopi stiil sisaldab energilisi ja loomingulisi hip-hopile omaseid tantsuliigutusi. Lisatud on ka elemente, mis annavad tantsule juurde efektsust. Tants annab võimaluse rakendada noorel oma iseloomu ja loovust. Tantsutrenn algab alati korraliku soojendusega. Edasi õpitakse mitmekülgseid tantsukavasid, mida järgnevates tundides lihvitakse. Trenn lõpeb lihaste töö, painutuste ja lõdvestusega.
Trennis on tähtis, et tantsijad annaksid endast maksimumi, tantsiksid täisjõuga, olenemata, kui hea on tema tehnika. Siis saab tantsija trennist midagi palju enamat kui lihtsalt füüsilise koormuse ja selle käigus areneb juba tehnika iseenesest. Tähtis on kirg tantsu vastu!

Hip-hop/Kpop treeningutesse on oodatud kõik toredad lapsed ja noored, kellel on vähegi tahtmist peale koolipäeva keha liikuma saada ning meeled erksana hoida. Vanus ega kogemused ei ole takistuseks, vaid tähtis on soov ja huvi õppida. Tule trenni ja veedame koos ühe mõnusa tantsutunni!

Hip-hop/Kpop treener on Mirjam Leesalu:"mulle meeldib lastega töötada, eriti meeldib mulle läheneda õppeprotsessile läbi mängulisuse. Kuulun Kpop esindusgruppi nimega LoVe2 Dance Crew. Kpopi võistlustel olen juba kogenud esineja nii grupis kui solistina ning armastan teha kavereid, kus ma samal ajal nii laulan kui tantsin. Minu trennis pole olemas esirea ega viimase rea tantsijaid, sest kõigil õpilastel on oma unikaalne tugevus ja kõik tantsijad on tantsus ühtmoodi väärtuslikud. Igaüks saab võrdse võimaluse laval särada. Oma trennidega tahan kasvatada lastes koostööoskust ja tiimitöö väärtustamist. Koos tegutsedes saame laheda lavakogemuse!"

Huviringi kuutasu leiad hinnakirjast


Registreerumisvorm

Lisainfo saamiseks palume kirjutada aadressile info@huviringid.ee.
  Nädalapäev   Kellaaeg   Asukoht   Vanus   Lisainfo